Biežāk Uzdotie Jautājumi

Jautājums

1. Vai ar čipu kaut kas var notikt? Vai auto pēc laika nevar sākt rasties problēmas ar elektroniku?

Atbilde

Nē, čipam nekas nevar notikt. Tas ir tāpat kā ierakstīt CR-ROM matricu. Matrica tiek ierakstīta un informācija iekšā CD-ROM matricā nevar izmanīties pati no sevis vai lietošanas laikā. Tāpat arī citādāka dzinēja vadības programma nevar ietekmēt citu elektroiekārtu nolietošanos.

Jautājums

2. Vai automašīnai pēc čipošanas ir jāveic speciālas apkopes?

Atbilde
Nē! Pēc chiptuning nav nepieciešamas speciālas apkopes. Galvenais uzturēt auto darba kārtībā, laicīgi veikt nepieciešamās apkopes – eļļas maiņas, filtru maiņas, zobsiksnas u.t.t. kā arī lietot ražotāja noteikto eļļu ar attiecīgās kvalitātes specifikāciju.
Jautājums

3. Vai čipotam auto nebūs problēmas iziet tehnisko apskati (TA)?

Atbilde

Nē! Chiptuning tiek veikts, lai ar auto varētu pārvietoties ikdienā un iziet ikgadējo tehnisko apskati bez problēmām.

Jautājums

4. Kāda veida degviela būtu jāizmanto pēc chiptuning?

Atbilde

Pēc Chiptuning jāizmanto auto ražotāja noteiktais degvielas tips. Reizēm benzīna dzinējiem veidojot īpaši jaudīgu chiptuning, dzinēja regulēšanu, lai iegūtu lielāku jaudu ir nepieciešams izmantot augstāka oktāna skaitļa degvielu.

Jautājums

5. Vai pēc chiptuning’a uzreiz būs jūtams jaudas pieaugums?

Atbilde

Jā. Uzreiz kā auto veikts chiptunings pirmajā testa braucienā jūs sajutīsiet jūtamu auto jaudas uzlabojumu. Jaunākiem auto vadības bloka procesors atmiņas mikroshēmu nolasa pakāpeniski testa laikā, tāpēc pilnu jaudu, uzlabojumu varēs sajust pēc nobrauktiem 20-60km. Lai gan arī jaunākiem auto uzlabojums būs jūtams jau pirmajā brīdī.

Jautājums

6. Vai ir iespējams atgriezties pie rūpnīcas uzstādījumiem, noņemt čipu?

Atbilde

Protams. Visas vadības bloku programmas paliek pie chiptuninga speciālista saglabātas datu bāzē un jebkurā brīdī ir iespējams atgriezties pie standarta rūpnīcas uzstādījumiem. Tiesa, pēc chiptuninga cilvēki vairs nevēlas atgriezties pie “vecā” auto.

Neatradāt atbildi uz savu jautājumu? Jautāt