Marka
Modelis
Paaudze
Dzinējs

Citroën C3 Picasso 1.4 VTi 95hp ChipTuning

Citroën C3 Picasso 1.4 VTi 95hp
Jauda
Griezes Moments
1. līmenis
Oriģināli
Kaross Čips
Ieguvums
Jauda
95 Zs
107 Zs
+ 12 Zs
Griezes Moments
135 Nm
153 Nm
+ 18 Nm
* Aprēķiniem ir informatīva nozīme.
Par konkrētu ieguvumu lūgums sazināties ar mums individuāli.

Pateicoties ChipTuning Citroën C3 Picasso 1.4 VTi 95hp – uzlabosies automašīnas veiktspēja, palielināsies motora jauda un griezes moments. Turklāt, pēc chiptuning dzinēja vadības bloks strādās efektīvāk, kas ļaus samazināt degvielas patēriņu, ja braukšanas stils paliks nemainīgs.
Chiptuning Citroën C3 Picasso 1.4 VTi 95hp var veikt divos veidos, izmantojot diagnostikas spraudni OBD2 vai demontējot dzinēja vadības bloku – ECU. Lai izvairītos no problēmam, tad 99% gadījumu chiptunings tiek veikts tieši caur OBD2 spraudni, kas izslēdz jebkādus vadības bloka bojājumus. Jaudas palielināšana jeb Chiptuning Citroën C3 Picasso 1.4 VTi 95hp tiek veikts modificējot sākotnējo motora programmatūru, tāpēc nesaderības un nestabilas darbības riski nepastāv, kā tas ir nezināmas izcelsmes gatavu programmu gadījumā.
Citroën C3 Picasso 1.4 VTi 95hp ir ļoti pateicīgs chiptuningam.
Chiptuninga gaitā automašīnai Citroën C3 Picasso 1.4 VTi 95hp tiek veikta dzinēja diagnostika pirms un pēc modifikācijas.

Raimonds Valainis
+50 hp e46 330d un custom straight pipe, super dāvana sev Ziemassvētkos, Paldies KC
Calvin Flint
BMW 120d, DPF remap, visi gļuki pazuduši... Paldies!
Alvis Bergholds
Šodien čipoja volvo XC 90, milzīgs paldies, auto kļuvis jūtami dinamiskāks, esam ļoti apmierināti.
Uģis Nagliņš
Neilgu laiku atpakaļ Kaross chiptuning atbrīvoja manu auto ( BMW,e61, FLI, 535D) no cieto daļiņu filtra, sadarīja visu nepieciešamo kā arī pa visam minimāli uzčipoja. Auto ir palicis krietni atsaucīgāks, dinamiskāks, kā arī automātiskā ātrumkārba sākusi ir strādāt saprotamāk :) Paldies