Marka
Modelis
Paaudze
Dzinējs

Chevrolet Silverado 4.3 V6 285hp ChipTuning

Chevrolet Silverado 4.3 V6 285hp
Jauda
Griezes Moments
1. līmenis
Oriģināli
Kaross Čips
Ieguvums
Jauda
285 Zs
312 Zs
+ 27 Zs
Griezes Moments
414 Nm
445 Nm
+ 31 Nm
* Aprēķiniem ir informatīva nozīme.
Par konkrētu ieguvumu lūgums sazināties ar mums individuāli.

Pateicoties ChipTuning Chevrolet Silverado 4.3 V6 285hp – uzlabosies automašīnas veiktspēja, palielināsies motora jauda un griezes moments. Turklāt, pēc chiptuning dzinēja vadības bloks strādās efektīvāk, kas ļaus samazināt degvielas patēriņu, ja braukšanas stils paliks nemainīgs.
Chiptuning Chevrolet Silverado 4.3 V6 285hp var veikt divos veidos, izmantojot diagnostikas spraudni OBD2 vai demontējot dzinēja vadības bloku – ECU. Lai izvairītos no problēmam, tad 99% gadījumu chiptunings tiek veikts tieši caur OBD2 spraudni, kas izslēdz jebkādus vadības bloka bojājumus. Jaudas palielināšana jeb Chiptuning Chevrolet Silverado 4.3 V6 285hp tiek veikts modificējot sākotnējo motora programmatūru, tāpēc nesaderības un nestabilas darbības riski nepastāv, kā tas ir nezināmas izcelsmes gatavu programmu gadījumā.
Chevrolet Silverado 4.3 V6 285hp ir ļoti pateicīgs chiptuningam.
Chiptuninga gaitā automašīnai Chevrolet Silverado 4.3 V6 285hp tiek veikta dzinēja diagnostika pirms un pēc modifikācijas.

Raitis Kvetkovskis
Volvo C30 2.0D Izņēma kvēpu filtru un pabūrās pa elektroniku. Auto iet kā vēl nekad! Lido! Paldies!
Jānis Osis
Džeki operatīvi palīdzēja, atbildēja ārpus darba laika, un izbrīvēja laiku sataisīt auto. Uztaisīja diagnostiku, lielāka skaidrība par auto.
Raimonds Valainis
+50 hp e46 330d un custom straight pipe, super dāvana sev Ziemassvētkos, Paldies KC
Una Putniece
Paldies!
Elīna Meža
Edgaram un viņa puišiem gan galva, gan rokas ir īstajā vietā, viņi paveic to, kas citiem nav pa spēkam, bet pats galvenais - viņi patiesi mīl to, ko dara! 😊 Paldies, puiši, par lielisko darbu! 😊
Jānis Jātnieks
Ja savieno patīkamo ar lietderīgo, tad sanāk tā kā pie Kaross Chiptuning - čaļi dara to, kas viņiem patīk un piedāvā to arī citiem. Manam Audim tagad + 50 Zs un custom settingi gan gaismām, gan multivides sistēmai. Braukšanas prieks pēc apmeklējuma x2!
Viktors Froļenkovs
busiņš no bruņurupuča pārvērtās par strausu
Ivo Šnitkus
Aizbraucu ar atgāzu problēmām, pēc tā ka auto bija citā servisā, no kaross pataisno uz CSDD un rezultāts 0,28. Liels paldies par labu darbu braukšu vēl.
Calvin Flint
BMW 120d, DPF remap, visi gļuki pazuduši... Paldies!
Ilze Paulaviča
Nevienam citam es mašīnu neuzticu. Kvalitatīvs remonts, nav dārgi. Daudz kas te ir darīts un viss apmierina. Šodien arī nočipoju, nezināju, ka mana mašīna tā var iet!
Uģis Nagliņš
Neilgu laiku atpakaļ Kaross chiptuning atbrīvoja manu auto ( BMW,e61, FLI, 535D) no cieto daļiņu filtra, sadarīja visu nepieciešamo kā arī pa visam minimāli uzčipoja. Auto ir palicis krietni atsaucīgāks, dinamiskāks, kā arī automātiskā ātrumkārba sākusi ir strādāt saprotamāk :) Paldies
Ugis Hugo Moisejevs
Lexus power up