Apple Carplay priekš BMW F un G sērijas automašīnām un MINI

Apple Carplay priekš BMW F un G sērijas automašīnām un MINI


Apple CarPlay ir funkcija, ko izstrādājusi Apple, un tā ļauj integrēt iPhone ar jūsu automašīnas infosistēmu. Tā ir izstrādāta, lai nodrošinātu drošāku un ērtāku veidu, kā izmantot iPhone, braucot ar automašīnu. Šeit ir dažas iespējas un funkcijas, ko piedāvā Apple CarPlay:

1. Kartes un navigācija: CarPlay integrējas ar Apple Maps, nodrošinot navigāciju, reāllaika satiksmes informāciju un paredzamo ierašanās laiku. Varat izmantot balss komandas, lai pieprasītu virzienus.

2. Zvani un ziņojumi: CarPlay ļauj veikt un saņemt zvanus, izmantojot Siri balss komandas. Varat arī hands-free sūtīt un saņemt teksta ziņojumus.

3. Mūzika un podkāsti: Jūs varat piekļūt saviem Apple Music albumiem, atskaņošanas sarakstiem un klausīties podkāstus tieši no CarPlay saskarnes. Siri palīdzēs atrast un atskaņot jūsu iecienītās dziesmas.

4. Trešās puses lietotnes: CarPlay atbalsta dažādas trešās puses lietotnes, piemēram, Spotify, WhatsApp, Waze un Google Maps. Lietotņu izstrādātāji var optimizēt savas lietotnes, lai nodrošinātu drošāku braukšanas pieredzi.

5. Siri integrācija: Siri, Apple balss aktivizētā palīdzība, ir būtisks CarPlay komponents. Jūs varat izmantot Siri, lai kontrolētu dažādas funkcijas, piemēram, zvanīšanu, ziņu sūtīšanu, mūzikas atskaņošanu un citus.

6. Informācijas displejs: CarPlay parāda būtisku informāciju vienkāršotā veidā, padarot to vieglāku autovadītājiem piekļūt informācijai, nekļūstot pārāk novēroti.

7. CarPlay panelis: Dažas CarPlay versijas ietver paneļa funkciju, kas var parādīt vairākas lietotnes vienlaicīgi, nodrošinot pārskatāmu priekšstatu par kartēm, mūziku un citu saistītu informāciju.

8. Atjauninājumi un uzlabojumi: CarPlay saņem atjauninājumus un uzlabojumus kopā ar iOS atjauninājumiem, nodrošinot, ka tā paliek aktuāla ar jaunākajām funkcijām un uzlabojumiem.

Jāatceras, ka konkrētu funkciju pieejamība var atšķirties atkarībā no jūsu automašīnas ražotāja un modela, kā arī no iOS versijas, kas darbojas jūsu iPhone. Automobiļu ražotāji bieži iekļauj CarPlay savos transportlīdzekļos, tāpēc lietotāja pieredze var nedaudz atšķirties starp automašīnu modeļiem.


BMW Carplay varam uzstādīt gan CIC, gan NBT, NBTevo navigācijas sistēmām.

3. sērija F30, F31, F34, F80,
4. sērija F32, F82, G22, F36, F33, G26
5. sērija F10, F11, G30, G31, F90
6. sērija F13, G32, F06, F12
7. sērija F01, F02, G11, G12
X5/X6 – F15, F85, F16, F86, G05, F95, G06, F96
X3 – F25, G01, F97
X4 – F26, G02
MINI

Atkarībā no esošās navigācijas sistēmas risinājums var būt programmatūras bāzēts vai uzstādot papildus aparatūru. Arī uzstādot papildus aparatūru, joprojām strādās oriģinālais ekrāns un vadības pogas. Savienojums ar Apple telefonu notiek Wireless/bezvadu variantā.

Carplay uzstādīts uz 4. sērijas F34.
Veicot programamtūras update no ID4 uz ID6 sistēmu.
Carplay uz X5 F15 2015.gada NBT sistēmas ar papildus aparatūras palīdzību.BMW Carplay uzstādīts uz 5.sērijas G30. NBTevo navigācijas.5.sērijas F10 uzstādīts Carplay uz CIC sistēmas ar papildus aparatūru.MINI NBTevo navigācijas sistēmas update un Carplay uzstādīšanaPar visām uzstādīšanas niansēm un izmaksām var rakstīt uz e-pastu: info@chiptuner.lv vai zvanīt. Kontakti
2023-11-14